top of page

Teikiamos paslaugos

Paminklai Šilalėje. Tel.: 8 618 30243

Pagrindinė įmonės veikla - paminklų ir kitų akmens gaminių gamyba iš įvairių spalvų granito. Viską kas reikalinga kapavietės sutvarkymui mes galime jums pasiūlyti iš pirmų rankų. Išsirinkus tinkamą gaminį mūsų patyrę meistrai nurodytoje vietoje atliks visus kapavietės betonavimo-montavimo bei gerbūvio tvarkymo darbus. Jums belieka įvertinti atliktus darbus.

I

Konsultacija kapavietės tvarkymo darbuose

Kiekvienas darbas prasideda nuo vizijos, tai yra minties, kaip įgyvendinti sumanymą ir sutvarkyti savo artimo žmogaus amžino poilsio vietą. Mes visada pasiruošę Jums padėti, patarti šią sunkią valandą, kad sumanymai būtų įgyvendinti pagal kiekvieno kliento poreikius

II

Paminklų ir tvorelių gamyba

Gaminame paminklus, tvoreles iš juodo ir kitų įvairių spalvų akmens kurie atvežami iš Švedijos, Karelijos, Suomijos, Norvegijos.

III

Kapavietės betonavimo ir paminklų montavimo darbai

Klientui pageidaujant, visus išsirinktus gaminius, išbetonavus pamatus, atvežame į kapines ir sumontuojame.

IV

Kapavietės dengimo ir užpylimo skaldele darbai

Gyvenantys toliau ar išvykę į užsienį dažnai renkasi įvairius kapavietės uždengimo variantus, tai dengimai granito plokštėmis 3cm storio, įvairios akmens masės plytelės ir kapavietės užpylimas skaldele, pasirinktinai įvairių spalvų.

V

Kiti įvairūs gaminiai iš akmens kapaviečių tvarkymui

Pilnam kapavietės sutvarkymui dar reikalingos ir vazos iš akmens, antkapiai gėlių sodinimui, įvairių formų plytelės,todėl pas mus galima rasti ir šių gaminių.

VI

Senų paminklų restauravimas

Paminklas turintis savo istorinę vertę gali būti restauruojamas - peršlifuojamas, iškalami nauji užrašai ir jis vėl prikeliamas naujam gyvenimui.

VII

Statybinės namų įrengimo detalės iš akmens

Tai laiptų pakopos, įvairios židinio apdailos detalės, lauko vidaus palangės Jūsų namus padarytų gražesnius ir jaukesnius.

VIII

Raidžių, dekoratyvinių elementų kalimas ant paminklų

Ant išsirinkto paminklo reikalinga padaryti užrašus, kuriuos mes galime pasiūlyti įvairių rūšių ir šriftų, taip kalame įvairius šventųjų paveikslus. Kalame raides ir kapinėse ant stovinčio paminklo. Menininkas - 8 650 86018.

Paminklai Šilalėje. Zobelijos g. 2b, Šilalė
bottom of page